Svaigēšanas un augļu ēšanas ceļojums Tev visdrīzāk ir sācies piespiedu kārtā veselības problēmu dēļ vai vismaz sekojot vēlmei uzlabot pašsajūtu un līdz ar to arī veselību. Varbūt Tev tas ir sācies tāpēc, ka Tu pats esi gaismas nesējs un vēlies paieties pretī gaismai frekvencēs...
Patiesībā sekojot Dieva un dabas likumiem un uzturā lietojot to, kas cilvēka sugai ir paredzēts veselības problēmām nevajadzētu būt un cilvēkam savu patieso potenciālu visa mūža garumā nevajadzētu tērēt uz triviālu veselības atgūšanu un nepārtrauktu 'noņemšanos' ar sevi, bet gan uz sava patiesā potenciāla piepildīšanu veidojot šo pasauli labāku un gaišāku. Nez' kur mēs visi būtu, ja mēs nekad nebūtu 'nogājuši no ceļa' un būtu 100% sekojuši dabas likumiem gan dzīvesveidā, gan domāšanā. Mūžīgais jautājums, vai ne?
Pēdējā laikā zinātnieku antropologu un bioķīmiķu aprindās, saliekot visus "par un pret", arvien skaļāk un pārliecinošāk tiek runāts par to, ka cilvēks ir augļu ēdājs un pieder pie sugas FRUGIVORE. Tas nozīmē , ka sen senos laikos cilvēka pamatuzturs ir bijis pat ne sēklas un rieksti , bet tikai un vienīgi augļi un ogas un ka cilvēka galvenais uztura iegūšanas veids ir bijis no koka, pat vēl vairāk, par spīti alu cilvēka teorijai, kas neiztur nekādu kritiku ne par aukstumu, ne fizioloģisku iespējamību, cilvēka senči uzturu ieguvuši no kokiem un tie pārsvarā ir bijuši augļi.
Zināmākais no šiem zinātniekiem/antropologiem Džona Hopkinsa Universitātē, Maryland Dr. Alans Valkers kopā ar kolēģiem ilggadīgo pētījumu rezultātā ir pierādījis un aizstāv šo praktiski viegli pierādāmo patiesību, ka cilvēka organisms pēc dizaina kā uzturu vislabāk pārstrādā un atjaunojās tieši uzturā lietojot augļus un ogas. Šie atklājumi pirmo reizi tika publicēti 1979. Gada 15.Maijā, New York Times.Kā redzams tas ir diezgan sen, bet par to neviens nerunā. Kāpēc? Tāpēc, ka tas nav izdevīgi alopātiskajai 'slimības' aprūpes sistēmai.
NO AVOTA:" Dr. Alans Valkers un viņa līdzgaitnieki, Džona Hopkinsa universitātes antropologi, izmantojot modernākās elektroniskās mikroskopēšanas iekārtas,apgalvo: “Sākotnējie fosilo zobu pētījumi ir ļāvuši izteikt pārsteidzošu pieņēmumu, ka mūsu agrīnie cilvēka priekšteči (Australopithecus) nav ēduši galvenokārt gaļu vai pat sēklas, dzinumus, lapas vai zāli, kā arī nav bijuši visēdāji (Omnivori), bet pārtika galvenokārt no augļiem un ogām. Katrs pētītais zobs, kas iegūts no hominīdiem 12 miljonus gadu senā periodā līdz Homo Erectus pierāda to, ka tas ir nācis no augļēdājiem.” - NY Times, 1979. gada Maijs "
Pat ja cilvēki ir pieņēmuši gaļēdāju KARNIVORI (kaķu dzimtas plēsēji) un visēdāju OMNIVORI (suņi, lapsas, cūkas, vāveres, vistas) ēšanas paradumus, mūsu 60 miljonu gadu garumā veidojusies anatomija un fizioloģija nav mainījusies. Pāris tūkstošu gadu garumā mainītā ēšanas kultūra nav spējusi izmainī vai ietekmēt miljoniem gadu garumā veidojušos cilvēka zarnu un gremošanas traktu, kas ir paredzēts augļu un dārzeņu ēšanai. Tāpēc mēs esam un paliksim augļu ēdāju suga FRUGIVORE un mēs paši un mūsu bērni slimosim tik ilgi kamēr nesāksim respektēt, vadīties un dzīvot pēc dabas likumiem.
Cilvēks dzīvnieku valstībā ieņem primātu kārtas vietu, tas nozīmē, ka no antropoloģijas viedokļa mūsu tuvākie dzīvnieku radinieki ir antropoīdie pērtiķi (antropoīds nozīmē “līdzīgs cilvēkam”). Šai sugai pieder gorillas, pērtiķi un šimpanzes, kas visas ir klasificējamas kā augļēdāji. No fizioloģijas viedokļa mūsu cilvēka bioloģija un gremošana visvairāk līdzinās mūsu tuvākajam brālēnam dzīvnieku valstībā - orangutānam. Pat cilvēka DNS ģenētiskais materiāls ir pat vairāk kā 95 % identisks orangutāna DNS. Cilvēki ir attīstījušies uz augļiem tāpat kā pērtiķi un citi primāti dabā. Tāpēc daži antropologi un biologi ir klasificējuši cilvēkus kā augļēdājus.
NO AVOTA: Džordžs Kvaijē : “Spriežot pēc cilvēka uzbūves, tā uzturs sastāv galvenokārt no augļiem, saknēm un citām sulīgām augu daļām. Viņa rokas un motorika nodrošina visas iespējas tos savākt; no otras puses, viņa īsie, bet vidēji spēcīgie žokļi un ilkņi, kuru garums ir vienāds ar pārējo zobu garumu, kopā ar trubuļveida molāriem, no otras puses, diez vai ļautu viņam košļāt zaļu zāli, garšaugus vai ēst jēlu gaļu, ja tie nebūtu iepriekš uz uguns pagatavoti."
Ar šodienas saprašanu par to, kas mēs esam visoptimālākais veids , lai kaut cik pietuvinātos savu senču patiesajam potenciālam un sekotu to uzturam, mums ir jāsāk pamazām un pakāpeniski. Svaigi dārzeņi un zaļumi pie termiska uztura pieradinātajam un līdz ar to novājinātajam šodienas cilvēka zarnu traktam ir par cietu un strukturizētu. Tāpēc, lai atgrieztos pie dabas harmonijas, tas nozīmē tur, kur mums dabā ir paredzēts būt un atjaunotu veselību ir jāsāk tieši ar augļu, ogu un meloņu ēšanu, bet dārzeņu, sakņu un zaļumu lietošanu sulās, jo arī saknes un zaļumi cilvēka gremošanas sistēmai ir par smagu un 'strukturizētu'.
Lai mūsdienu cilvēks kaut cik atgūtu veselību ir nepieciešams ilgstošs gavēnis un pat badošanās. Runa iet par gadiem, bet tā kā mēs pavisam bez ēdiena dzīvot nevaram, tad uz šo periodu mēs ēdam augļus, oga un melones un svaigo un savos bioķīmiski 'pārkarsētajos' organismos vadam iekšā elektrolītus, kas ir dārzeņu sulas. Šāds uzturs organismu nodrošinās ar nepieciešamo ūdeni un skābekli un enerģiju un fiziski dos izbaudīt atslodzi un vieglumu.
Ja vēlies iegādāties labu sulu spiedi , tad es es iesaku lēno vītņveida sulu spiedi no Hurom. Aplūkot manu favorītspiežu salīdzinājumu zemāk.